List nie wyświetla się prawidłowo? Wejdź w link!.
 
 
 
Chór Akademicki Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza!
 
Dołącz do nas!
 
 
Droga Studentko!
Drogi Studencie!
Czy chcesz, aby twoje wspomnienia studenckich czasów wypełnione były nie tylko studiowaniem?
 
Chcesz poznać wspaniałych ludzi, z którymi będziesz dzielić wspólną pasję i robić coś więcej niż Twoi rówieśnicy? Właśnie znalazłaś/eś miejsce dla siebie.
Studia to nie tylko zakuwanie do egzaminów. Może to być również fantastyczna przygoda! Wstąp w nasze szeregi, a przeżyjemy ją razem.
Posłuchaj nas...
 
Historia
 
Czy wiesz, że nasz Chór istnieje już ponad 40 lat? W tym czasie śpiewało w nim aż 600 osób, a nasi Chórzyści zawarli 25 małżeństw! Może i Ty poznasz tu swoją drugą połówkę? :)
 
W trakcie swojej działalności zwiedziliśmy dziesiątki krajów europejskich, m. in. Włochy, Hiszpanię, Rosję, Wielką Brytanię oraz Grecję.

Chór to nie tylko muzyka poważna! W swoim repertuarze oprócz dzieł oratoryjnych, czy utworów sakralnych mamy również mnóstwo muzyki rozrywkowej, patriotycznej, a także kolędowej.
Więcej...
 
Nasz Dyrygent
 
Naszym Dyrygentem, Mistrzem i Mentorem jest prof. Edward Kulikowski, który prowadzi nasz Zespół od ponad 40 lat. Jest on również kompozytorem wielu chóralnych utworów i aranżacji, które wykonujemy.
 
To właśnie dzięki niemu jesteśmy zgraną Drużyną, która w każdy poniedziałek i czwartek spotyka się na próbach, by wspólnie śpiewać i miło spędzić czas. To dzięki niemu mamy szansę robić to, co daje nam mnóstwo radości. To on sprawia, że czujemy muzykę całym naszym sercem. Dzięki niemu odnaleźliśmy pasję, którą możemy dzielić się z innymi na licznych koncertach. Dyrygent to człowiek pełen charyzmy, szczery i otwarty na ludzi. Dzięki niemu tworzymy zgraną, rozśpiewaną Kapelę.
Więcej...
 
 
Zapraszamy na warsztaty! Przekonaj się, że Chór jest także dla Ciebie!
 
Przesłuchania wstępne do Zespołu odbędą się 23 września, w godzinach 10:00-13:00, w sali nr 106, na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Nie bój się, jeśli to będzie twoje pierwsze spotkanie ze śpiewem. Nie szkodzi! Być może jesteś jeszcze nieodkrytym talentem? :)
 
Więcej...
 
Green man
-
 
Warsztaty
-
 
Po przesłuchaniach zapraszamy Cię na warsztaty. Odbędą się one w dn. 24-26 września, w godzinach 17:00-21:00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
 
Chcesz do nas dołączyć? Napisz na adres chor@uwb.edu.pl albo zadzwoń pod numer telefonu 607-527-626 lub 695-922-277. Kliknij w poniższy odnośnik, by poznać więcej szczegółów. Zapraszamy!
Więcej...
 
 
cytat
 
Jeśli jest jakaś wspólna pasja, to ona spaja ludzi. Tą naszą wspólną pasją są nutki zapisane na pięciolinii. I te nutki prowadzą nas w świat muzyki, tworzą społeczność bardzo ciekawych ludzi .
 
cytat
 
Prof. Edward Kulikowski
Dyrygent
 
 
Sprawdź nas na portalach:
 
 
Wiadomość wygenerowana do studentów pierwszego roku na Uniwersytecie w Białymstoku
 
Chór Akademicki Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Świerkowa 20B, 15-328 Białystok, tel. 607-527-626, e-mail: chor@uwb.edu.pl, strona internetowa www.chor.uwb.edu.pl